سفارش تبلیغ
صبا

تبلیغ گروه تلگرام توسط سایت سیتی کانال

یادداشت ثابت - دوشنبه 96/10/19
5:23 عصر
قاسم احمدی دستجردی

سایت سیتی کانال کار خود را شروع کرده و در اوایل کانال فقط به تبلیغ کانال تلگرام میپرداخت ولی طبق آخرین اعلام مدیر سایت سیتی کانال تبلیغ گروه تلگرام هم در کار این سایت قرار گرفته است.

شما برای ثبت گروه های تلگرام خود در این سایت میتوانید مشخصات گروه خود را در این سایت وارد کنید و به تبلیغ گروه خود بپردازید.

اما برای کسانی که سایت سیتی کانال را به خوبی نمیشناسند باید بگویم که این سایت یکی از بهترین سایت ها در زمیه تبلیغ کانال و ربات و استیکرو گروه تلگرام هست.

سیتی کانال

خیلی از کاربران تلگرام اعلام کرده اند که جهت تبلیغ گروه خود از این سایت بهره برده اند، یکی از ویژگیهای این سایت بهره وری از دو کانال معروف هست.

کانال لینکدونی و کانال لینک یاب متصب به این سایت باعث میشود تا عضوگیری گروه شما با سرعت زیادی صورت پذیرد.

کافی هست که برای یکبار تبلیغ گروه خود را به این سایت و کانال های آن بدهید، بعد از آن مشتری دائمی این سایت خواهید شد.

من برای اولین بار که تبلیغ گروه خود را به این سایت دادم متوجه شدم که کانال لینکدونی به همین سیتی کانال متصل هست ووقتی عضوگیری گپ شروع شد پی به قدرت این سایت بردم و خیلی خوشحال بودم که اینسایت تبلیفات مرا قبول کرده است.

چند سوپر گروه هم در این سایت مشغول به فعالیت هستند که میتوانید از این سوپر گروهها هم بهره ببرید که خود میتواند به عضو گیری و افزایش ممبر شما کمک بسیار زیادی بکند.

من در پایان به شما توصیه میکنم حتما از این سایت و خدمات اون دیدن کنید.تمامی حقوق این وب سایت متعلق به احمدی کلش | معرفی گروه ها و کانالهای تلگرام است. || طراح قالب avazak.ir